Danışanlarımızın Görüşleri

P.E.

Sizi ilk aradığım gün telefonda nasıl ağladığımı hatırladım şimdi. İkinci çocuğuma hamileydim, oğlum 8 buçuk saat süren beyin ameliyatından çıkmıştı.Öncesinden de tuvalet sorunumuz vardı, kakasını tutuyor altına yapıyordu. 4 buçuk yaşındaydı oğlum ve ben oğluma dayanamıyordum. Birşeyler vardı adını koyamadığım, dile getiremediğim. Onun çok hasta olduğunu düşünüyordum. Çaresiz, tarifsiz duygular içinde sarıldım o telefona. Bir pazar günüydü, hatta o gün seçimler vardı siz çalışmıyordunuz. Gelin dediniz bana telefonda. Gelin dediniz bana bende geldim. Siz elimi tuttunuz, sıcacık ve güvenli hoş geldin dediniz. Sanki saklandığım yerden çıkardı bu ses beni. Çocuğuma pedogog arıyordum ya hani meğer benmişim ihtiyacı olan. Gerçek anlamda çocuk odaklı oluşunuz beni çok etkiledi. Oğlumla hayalini bile kuramayacağım yakınlığa kavuşmam sayenizdedir. Dokunduğu yeri iyileştiren insan, sana çok teşekkür ederim. Tesadüflere inanmıyorum artık. İnsan aradığını bulurmuş. Ben sizi aradım, siz beni zaten bekliyordunuz. Sevgilerimle 🙂

İlkay N.

Pedagog Afife Hanıma ben de sizler gibi internet üzerinden ulaştım.Daha önceki hayal kırıklıklarımız dolayısıyla telefonda asistanı ne kadar gereksiz sorularla meşgul ettiğimi Afife hanımı tanıyınca anladım.Çok meşhurlara gittik,çok iyi dediklerine deyim yerindeyse servet döktük.Yaptıkları tek şey anne babayı suçlamak.Alıyordu beni çok meşhur terapistim bak yine aynı şeyi yaptın diyordu.Bir öfkeyle çıkıyordum seanstan,aşırı da suçlu olarak.Afife hanımdan mucize gibi birşey duydum ‘Sizin de bir ihtiyacınızı karşılıyor bu davranış’.İlkten bulamadım ama sonralarda ben sadece çocuğumla değil Dünyayla bu ihtiyaç halinde ilişki kuruyormuşum. Afife hanım olmasa bunu ömrümce farkedebileceğimi sanmıyorum.Anne ve çocuk birlikte seans alıyoruz,birlikte iyileşiyoruz.İyi ki varsınız,bu tavsiyeleri fazlasıyla hakediyorsunuz. Randevu almanız öyle kolay olmuyor,genelde seanslar dolu,iptal durumunda size dönerler. Vazgeçmeyin,mutlaka Afife hanıma gidin.Gidin de farkı görün..Ömür boyu çocuğunuza kalıcı bir pedagog bulmanın keyfini sürün.

Furkan N.

Afife hanıma çocuğumun aşırı ısrarcılığı,potansiyeli yüksek olmasına rağmen yeterince iyi kullanamayışı ile başvurduk. Zaman zaman canımızdan bezdirir ama memur bir ailenin çocuğundan başka adanacağı birşey yoktur.Terapiye başladık,yoğun bir 6 ay geçirdik,anladık ki çocuk değil biz terapi oluyoruz.Pasif agresif dedi çocuğumuz için,biraz anlattı nasıl oluştuğunu,ben yakalandım orada,teslim oldum.Çok naiftir Afife hanım.Öyle şefkatle benim memnuniyetsizliğimin çocukta sebep olabileceği şeyleri öğretti ki bize,şaştık kaldık.Şimdi terapimiz bitti ama ziyaret ve yıllık takiplerdeyiz. Çok sever, ilham alır,takdir ederiz Afife hanımı.Ana babalara da tavsiyemdir.Ama bilin ki teslim olmak zorunda kalcaksınız.

Şükrü Y.

9yaşındaki Oğlumun dikkat dağınıklığı ve hiperaktivite sorunu için kendisine basvurdum.Çok çaresiz hissediyordum umudum yoktu.kendisini internet üzerinden buldum. 10 aylik terapi sureci sonrasi problemimiz cozuldu,Kendisi hem mesleki bilgisiyle hem de insanı özellikleriyle oğluma o kadar yardimci oldu ki okulda ki akademik başarısı bir üst seviyeye geçti. Doktorumuzu bütün velilerimize tavsiye ediyorum.Memnun kalacağınızı garanti ederim,teşekkür ederiz.

Şimdi Randevu Alın

Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak bana iletmek istediğiniz soruları iletebilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Afife Selvitopu Kişisel Web Sitesi - Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz. İzinsiz olarak hiç bir yazı ve fotoğraf kopyalanamaz. - 360 Profesoru